10.06.2023 08:00 - 11.06.2023 16:00
Registrace: 09.05.2023 08:31 - 01.06.2023 20:00
Finále barevný minivolejbal
Místo: Areál pražské UNYP ARÉNY, Kovanecká 27, Praha 9 Libeň, 190 00Jsi v barvě ČERVENÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2012 nebo později.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2022/2023. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | BVK Nymburské Bomby A | Marie Sedlatá (BVK BOMBY) | Barbora Nováková (BVK BOMBY) | 100 | |
2 | Orion Hvězdičky | Nela Glogarová (TJ Orion Praha) | Thea Kumpová (TJ Orion Praha) | 98 | |
3 | Kometa - Éčka | Emilie Ita Klabíková (SK Kometa Praha) | Eleonora Kobalová (SK Kometa Praha) | 96 | |
4 | SK Kometa Praha - Natřemjimto | Adam Piskač (SK Prosek Praha) | Johan Urban (SK Prosek Praha) | 94 | |
5 | BVK Nymburské Bomby B | Tereza Balvínová (BVK BOMBY) | Beata Černíková (BVK BOMBY) | 93 | |
6 | Mělník 2 | Barbora Ostaševská (TJ EME Mělník) | Rozálie Krejčová (TJ EME Mělník) | 92 | |
7 | Prosek | Jindřích Kos (SK Prosek Praha) | Jan Kvítek (SK Prosek Praha) | 91 | |
8 | Poděs | Jiří Tichota (SK PODĚSport) | Liam Tichota (SK PODĚSport) | 90 | |
9 | Mělník 1 | Terezie Barchánková (TJ EME Mělník) | Anna Ostaševská (TJ EME Mělník) | Rozárie Javorčáková (TJ EME Mělník) | 88 |
10 | Líbeznice A | František Pacovský (VK Líbeznice) | Daniel Lar (SK Prosek Praha) | 86 | |
11 | BVK Nymburské Bomby C | Zuzana Ritterová (BVK BOMBY) | Dita Šimonová (BVK BOMBY) | 84 | |
12 | SK Kometa Praha - ANIME | Václav Kos (SK Kometa Praha) | Matyáš Nový (SK Prosek Praha) | 83 | |
13 | Orion Božolačky | Markéta Hnátová (TJ Orion Praha) | Tereza Marečková (TJ Orion Praha) | 82 | |
14 | Kometa - Mandarinky | Leona Danilyuk (SK Kometa Praha) | Milena Danilyuk (SK Kometa Praha) | 80 |
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | LVI A | Jan Vybíral (VK Lvi Praha) | Patrik Netolický (VK Lvi Praha) | Šimon Svoboda (VK Lvi Praha) | 86 |
2 | Vršovické kočky | Simona Neuwirthová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Magdalena Neuwirthová (TJ Sokol Praha Vršovice) | 84 | |
3 | Volejbal Braník | Sofie Drážková (TJ ABC Braník) | Nicol Futerová (TJ ABC Braník) | 82 | |
4 | Kometky | Nelly Brůnová (SK Kometa Praha) | Anna Nedbalová (SK Kometa Praha) | 81 | |
5 | PVK OLYMP PRAHA | Johana Kaderová (PVK Olymp Praha) | Ella Bubeníková (PVK Olymp Praha) | Anežka Honzíková (PVK Olymp Praha) | 81 |
6 | Orion Amazonky | Anna Šebestová (TJ Orion Praha) | Nikola Hamrová (TJ Orion Praha) | 80 | |
7 | LVI C | Barbora Kouřimová (VK Lvi Praha) | Ema Janů (VK Lvi Praha) | Olga Hudcová (VK Lvi Praha) | 79 |
8 | Líbeznice B | Jaroslav Holý (SK Prosek Praha) | Sarah Amorim (SK Kometa Praha) | 78 | |
9 | Vršovické holky | Anna Štefanová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Hana Davidová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Ekaterina Matusevich (TJ Sokol Praha Vršovice) | 76 |
10 | Střešovice | Vojtěška Burianová (TJ Tatran Střešovice) | Ela Honzajková (TJ Tatran Střešovice) | Sofie Franková (TJ Tatran Střešovice) | 74 |
11 | LVI B | Filip Resler (VK Lvi Praha) | Vojtěch Hejnák (VK Lvi Praha) | Lucie Šafránková (VK Lvi Praha) | 72 |