10.06.2023 08:00 - 11.06.2023 16:00
Registrace: 09.05.2023 08:29 - 01.06.2023 20:00
Finále barevný minivolejbal
Místo: Areál pražské UNYP ARÉNY, Kovanecká 27, Praha 9 Libeň, 190 00Jsi v barvě ORANŽOVÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2013 nebo později.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | LVI A | Linda Langerová (VK Lvi Praha) | Julie Votočková (VK Lvi Praha) | Justýna Votočková (VK Lvi Praha) | 100 |
2 | PVK OLYMP PRAHA | Leontýna Sochrová (PVK Olymp Praha) | Zuzana Nováková (PVK Olymp Praha) | Jana Barbier (PVK Olymp Praha) | 98 |
3 | Pečky A | Viola Smetanová (TJ Spartak Pečky) | Veronika Čiháková (TJ Spartak Pečky) | 96 | |
4 | Kometa - Duchové | Amálie Krobová (SK Kometa Praha) | Jan Rasocha (SK Kometa Praha) | 94 | |
5 | Mělník | Karolína Hyková (TJ EME Mělník) | Viktorie Suldovská (TJ EME Mělník) | 93 | |
6 | LVI C | Matouš Horna (VK Lvi Praha) | Roman Kováč (VK Lvi Praha) | Jáchym Zbirovský (VK Lvi Praha) | 92 |
7 | Pečky B | Anna Zajíčková (TJ Spartak Pečky) | Anežka Kuprová (TJ Spartak Pečky) | Alena Štěpánková (TJ Spartak Pečky) | 91 |
8 | Líbeznice C | Anna Pšeničková (SK Kometa Praha) | Adam Petaut (BVŠP) | 90 | |
9 | Kometa - Lištičky | Alexandra Kobalová (SK Kometa Praha) | Andrea Mojtová (SK Kometa Praha) | 88 | |
10 | Meteor A | Sára Rudová (SK Meteor Praha) | Johana Hošková (SK Meteor Praha) | 88 | |
11 | Střešovice B | Viktorie Nosková (TJ Tatran Střešovice) | Kristýna Lukešová (TJ Tatran Střešovice) | Laura Svobodová (TJ Tatran Střešovice) | 86 |
12 | Prosek | Štěpán Krejčí (SK Prosek Praha) | Adam Nečesaný (SK Prosek Praha) | Matěj Lukáš (SK Prosek Praha) | 84 |
13 | BVK Nymburské Bomby B | Eliška Marková (BVK BOMBY) | Natálie Caudrová (BVK BOMBY) | 83 | |
14 | Orion A+V | Anna Hanzlíková (TJ Orion Praha) | Viktorie Krystlová (TJ Orion Praha) | 81 | |
15 | Prosek 1 | Dominik Michálek (SK Prosek Praha) | Adam Chleboun (SK Prosek Praha) | 80 |
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | PVK OLYMP PRAHA B | Markéta Klírová (PVK Olymp Praha) | Anna Karolína Jarošová (PVK Olymp Praha) | 86 | |
2 | Střešovice A | Matylda Němečková (TJ Tatran Střešovice) | Zora Zárasová (TJ Tatran Střešovice) | Linda Forštová (SK Dansport Praha) | 84 |
3 | Meteor B | Barbora Egerová (SK Meteor Praha) | Adéla Kazdová (SK Meteor Praha) | 82 | |
4 | Tučňáci z Vršovic | Zlata Zadinová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Tamara Drotárová (SK Slavia Praha-volejbal) | 82 | |
5 | Rudí Ďáblové z Komety | Vojtěch Hýbner (SK Prosek Praha) | Daniel Danilyuk (SK Prosek Praha) | 81 | |
6 | Orion Veverky | Mia Bodlák (TJ Orion Praha) | Veronika Křenková (TJ Orion Praha) | 80 | |
7 | Líbeznice E | Tereza Kosová (VK Líbeznice) | Sofie Brůnová (VK Líbeznice) | 79 | |
8 | Králíčci z Vršovic | Luisa Cenefelsová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Julie Havránková (TJ Sokol Praha Vršovice) | Matěj Drábek (TJ Sokol Praha Vršovice) | 78 |
9 | Meteor C | Emma Viola Bertová (SK Meteor Praha) | Medlin Demireva (SK Meteor Praha) | 76 | |
10 | BVK Nymburské Bomby A | Eduard Sedlatý (TJ ABC Braník) | Anna Ryglewiczová (BVK BOMBY) | 74 | |
11 | Orion Oranžové tygřice | Natálie Kazatelová (TJ Orion Praha) | Matylda Marková (TJ Orion Praha) | 72 | |
12 | Střešovice C | Viktorie Čechurová (TJ Tatran Střešovice) | Anna Konopásková (TJ Tatran Střešovice) | Konstantina Falge (TJ Tatran Střešovice) | 71 |
13 | Líbeznice D | Nathaniel Brožek (VK Líbeznice) | Anna Kašparová (VK Líbeznice) | 70 | |
14 | SK Dansport Praha A | Tobiáš Tůma (SK Dansport Praha) | Matouš Mathauser (SK Dansport Praha) | Marie Delphine Schultz (SK Dansport Praha) | 69 |
15 | Kometa - Apalušky | Tereza Davidová (SK Kometa Praha) | Emma Gavenda (SK Kometa Praha) | 68 |