10.06.2023 08:00 - 11.06.2023 16:00
Registrace: 09.05.2023 08:23 - 01.06.2023 20:00
Finále barevný minivolejbal
Místo: Areál pražské UNYP ARÉNY, Kovanecká 27, Praha 9 Libeň, 190 00Jsi v barvě ŽLUTÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2014 nebo později.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | Indras | Šimon Indra (Beachklub Ládví) | Stella Indrová (Pražský volejbalový svaz) | 100 | |
2 | LVI A | Timothy Adenubi (VK Lvi Praha) | Jonáš Dvořák (VK Lvi Praha) | Josef Kováč (VK Lvi Praha) | 98 |
3 | Pečky | Daniel Ekene Banye (TJ Spartak Pečky) | Emily Bennett (TJ Spartak Pečky) | 96 | |
4 | Prosek | Filip Král (SK Prosek Praha) | Bryan Bryan (SK Prosek Praha) | 94 | |
5 | Meteorské Komety | Linda Černá (SK Meteor Praha) | Ladislav Šandl (SK Kometa Praha) | 93 | |
6 | Volejbal Braník B | Jakub Špalek (TJ ABC Braník) | Filip Novák (BVŠP) | 91 | |
7 | Orion Dračice | Valentina Polcarová (TJ Orion Praha) | Eliška Řezáčová (TJ Orion Praha) | Linda Strnadová (TJ Orion Praha) | 90 |
8 | Orion Smajlíci | Kateřina Krystlová (TJ Orion Praha) | Jáchym Hanzlík (TJ Orion Praha) | Oliver Švec (TJ Orion Praha) | 88 |
9 | LVI C | Nora Ciroková (VK Lvi Praha) | Linda Brichtová (VK Lvi Praha) | Andrea Ondráčková (VK Lvi Praha) | 88 |
10 | Střešovice A | Barbora Štěpánková (TJ Tatran Střešovice) | Aneta Valentová (TJ Tatran Střešovice) | Anna Šteglová (TJ Tatran Střešovice) | 86 |
11 | Hvězdičky | Alžběta Vlčková (Beachklub Ládví) | Antonín Rychtařík (Pražský volejbalový svaz) | Sofia Pirohová (SK Hamr) | 84 |
12 | Kometa - Šelmy | Hynek Piskač (SK Kometa Praha) | Anděla Marie Klabíková (SK Kometa Praha) | 83 |
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | PVK OLYMP PRAHA | Anna Kaderová (PVK Olymp Praha) | Victoria Vanessa Walus (PVK Olymp Praha) | 92 | |
2 | Volejbal Braník | Daniel Drážek (TJ ABC Braník) | Laura Pomrová (TJ ABC Braník) | 86 | |
3 | LVI E | Jakub Semecký (VK Lvi Praha) | Jakub Novák (VK Lvi Praha) | Matěj Vojtěchovský (VK Lvi Praha) | 84 |
4 | LVI D | Anna Zvárová (VK Lvi Praha) | Anita Veningerová (VK Lvi Praha) | Robin Vůjtěchová (VK Lvi Praha) | 82 |
5 | Drrrraci z Vršovic | Adrian Adamčík (TJ Sokol Praha Vršovice) | Dominik Adamčík (TJ Sokol Praha Vršovice) | 81 | |
6 | LVI F | Kristýna Slabochová (VK Lvi Praha) | Emílie Kovaříková (VK Lvi Praha) | Stella Roušarová (VK Lvi Praha) | 80 |
7 | Orion Žluté tygřice | Laura Nečasová (TJ Orion Praha) | Ema Turková (TJ Orion Praha) | 79 | |
8 | LVI B | Sebastian Antom Filipovici (VK Lvi Praha) | Lukáš Hrudka (VK Lvi Praha) | Matyáš Kauška (VK Lvi Praha) | 78 |
9 | SK Dansport Praha | Linda Kostkanová (SK Dansport Praha) | Sofie Konvalinová (SK Dansport Praha) | Adam Farahat (SK Dansport Praha) | 76 |
10 | Meteor B | Gabriela Kazdová (SK Meteor Praha) | Ondřej Žilka (SK Meteor Praha) | 74 | |
11 | Volejbal Braník A | Nela Ungrová (TJ ABC Braník) | Marek Ungr (TJ ABC Braník) | 72 | |
12 | Meteor A | Karin Karhanová (SK Meteor Praha) | Ema Frčková (SK Meteor Praha) | 71 |