14.05.2023 09:00 - 14.05.2023 16:00
Registrace: 01.04.2023 11:00 - 10.05.2023 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: SK Meteor Praha, Sportovní areál U Meteoru 29/3, Praha 8, 18000Soutěžní den: NEDĚLE
Série minivolejbalových turnajů má před sebou 8. kolo v sezóně 2022/23!
Jsi v barvě MODRÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2010 nebo později. Dívky a chlapci hrají dohromady.
Pravidla ke stažení ZDE.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2022/2023. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.
K registraci se dostav v 8:30 hodin s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.
Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.
Startovné:
400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby
500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby
Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.
V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz
V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.
Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500
Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)
Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.
Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Hráč 4 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bombarďáci | David Pidrman (SK Prosek Praha) | Max Běhůnek (SK Prosek Praha) | Jakub Ledinský (SK Prosek Praha) | Tomáš Rasocha (SK Prosek Praha) | 100 |
2 | Radotín | Johana Vladyková (Radotínský sportovní klub) | Alžběta Cibulková (Radotínský sportovní klub) | Daniela Dolejšová (Radotínský sportovní klub) | Zuzana Fafejtová (Radotínský sportovní klub) | 98 |
3 | Volejbal Braník | Vojtěch Beneš (TJ ABC Braník) | Marek Thomayer (TJ ABC Braník) | Maxmilian Lébl (TJ ABC Braník) | Ondřej Procházka (TJ ABC Braník) | 96 |
4 | Pečky A | Sabina Iheanacho (TJ Spartak Pečky) | Adéla Kozáková (TJ Spartak Pečky) | Nela Zajíčková (TJ Spartak Pečky) | Karolína Zápotočná (TJ Spartak Pečky) | 94 |
5 | Prosek 1 | Filip Sýkora (SK Prosek Praha) | David Müller (SK Prosek Praha) | Vít Bican (SK Prosek Praha) | 93 | |
6 | Prosek 2 | Jonáš Zelinka (SK Prosek Praha) | Stanislav Holý (SK Prosek Praha) | Tomáš Křivský (SK Prosek Praha) | 92 | |
7 | Volejbal Braník A | David Eismann (TJ ABC Braník) | Filip Lébl (TJ ABC Braník) | František Veselý (TJ ABC Braník) | 91 | |
8 | SK JOKY "A" | Isabela Studénková (SK JOKY) | Tereza Přibylová (SK JOKY) | Barbora Obůrková (SK JOKY) | Lucie Jáchymová (SK JOKY) | 90 |
9 | Orion Tři | Anna Zákoutská (TJ Orion Praha) | Magdalena Burešová (TJ Orion Praha) | Viktoriia Nahorniuk (TJ Orion Praha) | 88 | |
10 | LVI B | Natálie Fialová (VK Lvi Praha) | Anna Kremerová (VK Lvi Praha) | Klára Kortusová (VK Lvi Praha) | 86 | |
11 | Vršovice 2 | Mariana Matusevich (TJ Sokol Praha Vršovice) | Yeva Nozdrina (TJ Sokol Praha Vršovice) | Yeva Zmachenko (TJ Sokol Praha Vršovice) | 84 | |
12 | Střešovice | Nela Novotná (TJ Tatran Střešovice) | Eliška Nováková (TJ Tatran Střešovice) | Lucie Kupková (TJ Tatran Střešovice) | Claudia Coceancigh (TJ Tatran Střešovice) | 83 |
13 | Holky z Komety | Adéla Součková (TJ KRALUPY) | Adéla Barratt (SK Kometa Praha) | Rozálie Procházková (SK Kometa Praha) | 82 | |
14 | Rakeťáci Kometa | Michaela Gütterová (SK Kometa Praha) | Barbora Štekerová (SK Kometa Praha) | Klára Kořínková (SK Kometa Praha) | 81 | |
15 | Prosek 3 | David Škach (SK Prosek Praha) | Šimon Závodský (SK Prosek Praha) | Adam Kubík (SK Prosek Praha) | 80 | |
16 | PVK OLYMP PRAHA | Barbora Cihlářová (PVK Olymp Praha) | Jana Somolová (PVK Olymp Praha) | Karolína Stránská (PVK Olymp Praha) | Lucie Fučíková (PVK Olymp Praha) | 79 |
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Hráč 4 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vršíci 1 | Alžběta Zíková (TJ Sokol Praha Vršovice) | Linda Geroldová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Kalina Dereban (TJ Sokol Praha Vršovice) | 88 | |
2 | Orion Jedna | Ema Onderčaninová (TJ Orion Praha) | Laura Beková (TJ Orion Praha) | Viktorie Vítová (TJ Orion Praha) | 86 | |
3 | Vršíci 2 | Karla Marie Slavíková (TJ Sokol Praha Vršovice) | Nora Alexandra Slavíková (TJ Sokol Praha Vršovice) | Veronika Zykanová (TJ Sokol Praha Vršovice) | 84 | |
4 | Beachklub Pankrác | Barbora Hošková (Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA) | Tereza Jelínková (BVŠP) | Edita Mrkousová (BVŠP) | 82 | |
5 | Meteor | Sofie Anna Rousová (SK Meteor Praha) | Vanesa Juříková (SK Meteor Praha) | Eliška Wellemínová (SK Meteor Praha) | 81 | |
6 | Meteor B | Jakub Fajfr (SK Meteor Praha) | Šimon Fajfr (SK Meteor Praha) | Adam Husa (SK Meteor Praha) | David Bartoš (SK Meteor Praha) | 80 |
7 | Orion Dva | Denisa Hončová (TJ Orion Praha) | Paulína Aringerová (TJ Orion Praha) | Anna Macáková (TJ Orion Praha) | 79 | |
8 | Koumaci z Vršovic | Martin Kaiser (TJ Sokol Praha Vršovice) | David Lindauer (TJ Sokol Praha Vršovice) | Dominik Marek (TJ Sokol Praha Vršovice) | Lukáš Janoušek (TJ Sokol Praha Vršovice) | 78 |
9 | Prosek 4 | Karel Váňa (SK Prosek Praha) | Teodor Blažek (SK Prosek Praha) | Petr Nerad (SK Prosek Praha) | 76 | |
10 | Vršovice 1 | Bibiana Krčíková (TJ Sokol Praha Vršovice) | Anna Navrátilová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Karolína Hančak (TJ Sokol Praha Vršovice) | 74 |