22.04.2023 14:00 - 22.04.2023 19:00
Registrace: 01.02.2023 09:00 - 19.04.2023 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR - Braník, Vltavanů 1542, Praha 4, Praha, 147 00Soutěžní den: SOBOTA
Série minivolejbalových turnajů má před sebou 7. kolo v sezóně 2022/23!
Jsi v barvě FIALOVÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2011 nebo později a ve volejbale jsi začátečník!
Nová fialová kategorie má umožnit všem dětem v minivolejbalovém věku hrát turnaje. Tedy i těm, kteří přijdou do klubu ve věku červeného a zeleného minivolejbalu a značná část z nich není schopna poměrně dlouhou dobu zvládnout hru, kdy je vyžadováno opakované odbíjení rovnou bez chycení míče - tedy červený nebo zelený minivolejbal.
Pravidla ke stažení ZDE.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2022/2023. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.
K registraci se dostav v 13:30 hodin s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.
Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.
Startovné:
400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby
500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby
Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.
V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz
V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.
Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500
Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)
Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.
Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Petřiny | Antonie Bonková (TJ Petřiny) | Martin Eremiáš (TJ Petřiny) | 100 | |
2 | Prosek 1 | Vojtěch Krejčí (SK Prosek Praha) | Tobiáš Váša (SK Prosek Praha) | 98 | |
3 | Mělník 2 | Anna Shromáždilová (TJ EME Mělník) | Kristýna Černá (TJ EME Mělník) | 96 | |
4 | Evropani z Vršovic | Marek Fischer (TJ Sokol Praha Vršovice) | Vít Ramplé (TJ Sokol Praha Vršovice) | 94 | |
5 | Líbeznice B | Daniel Lar (SK Prosek Praha) | Adam Petaut (BVŠP) | 93 | |
6 | Líbeznice A | Filip Král (SK Prosek Praha) | Sarah Amorim (SK Kometa Praha) | 92 | |
7 | Orion Tygřice | Valérie Zdvihalová (TJ Orion Praha) | Eliška Kolouchová (TJ Orion Praha) | 91 | |
8 | Vršovické holky | Anna Štefanová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Hana Davidová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Ekaterina Matusevich (TJ Sokol Praha Vršovice) | 90 |
9 | Fialky | Justýna Nagyová (TJ EME Mělník) | Elena Emílie Čadková (TJ EME Mělník) | Alena Sedlecká (TJ EME Mělník) | 88 |
10 | Prosek | Pavel Tuška (SK Prosek Praha) | Patrik Slaný (SK Prosek Praha) | 86 | |
11 | LVI A | Julie Hauserová (SAVO Praha) | Ema Jungrová (VK Lvi Praha) | 84 | |
12 | LVI B | Eliška Strnadová (VK Lvi Praha) | Viktoria Evdokimova (VK Lvi Praha) | 83 | |
13 | Líbeznice C | Jaroslav Holý (SK Prosek Praha) | Rudolf Koždoň (SK Prosek Praha) | 82 | |
14 | Pečky | Laura Kopecká (TJ Spartak Pečky) | Eliška Polačková (TJ Spartak Pečky) | 81 | |
15 | Střešovice | Natálie Svobodová (TJ Tatran Střešovice) | Karolína Štrossová (TJ Tatran Střešovice) | Veronika Hercíková (TJ Tatran Střešovice) | 80 |