25.03.2023 14:00 - 25.03.2023 19:00
Registrace: 01.02.2023 14:54 - 22.03.2023 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR - Braník, Vltavanů 1542, Praha 4, Praha, 147 00Soutěžní den: SOBOTA
Série minivolejbalových turnajů má před sebou 6. kolo v sezóně 2022/23!
Jsi v barvě ZELENÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2011 nebo později.
Pravidla ke stažení ZDE.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2022/2023. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.
K registraci se dostav v 13:30 hodin s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.
Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.
Startovné:
400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby
500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby
Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.
V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz
V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.
Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500
Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)
Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.
Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Hráč 4 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mělník 2 | Adéla Naimannová (TJ EME Mělník) | Karolína Krejčí (TJ EME Mělník) | Gabriela Benešová (TJ EME Mělník) | 100 | |
2 | Vršovice kluci | Adam Votava (TJ Sokol Praha Vršovice) | Lukáš Janoušek (TJ Sokol Praha Vršovice) | Štěpán Felgr (TJ Sokol Praha Vršovice) | David Matoušek (TJ Sokol Praha Vršovice) | 98 |
3 | SK Dansport Praha C | Anna Svobodová (SK Dansport Praha) | Magdalena Fořtová (SK Dansport Praha) | Zuzana Škrabánková (SK Dansport Praha) | Natálie Košťálová (SK Dansport Praha) | 96 |
4 | Střešovice | Kristýna Blažková (TJ Tatran Střešovice) | Ema Hrubá (TJ Tatran Střešovice) | Michaela Indrová (TJ Tatran Střešovice) | 94 | |
5 | LVI A | Adenike Dara Adenubi (VK Lvi Praha) | Alžběta Hejnáková (VK Lvi Praha) | Klára Koňanová (VK Lvi Praha) | Laura Mužíková (VK Lvi Praha) | 93 |
6 | Týnec nad Sázavou B | Tereza Žáčková (VK Týnec nad Sázavou) | Šárka Kuchtová (VK Týnec nad Sázavou) | Pavel Valeš (VK Týnec nad Sázavou) | 92 | |
7 | Týnec nad Sázavou A | Natálie Zlámalová (VK Týnec nad Sázavou) | Adéla Prokešová (VK Týnec nad Sázavou) | Lucie Hnětkovská (VK Týnec nad Sázavou) | 91 | |
8 | Prosek | Oliver Laskowski (SK Prosek Praha) | Jan Procházka (SK Prosek Praha) | Marek Procházka (SK Prosek Praha) | 90 | |
9 | SK Dansport Praha A | Šimon Dvořák (SK Dansport Praha) | Patrik Janata (SK Dansport Praha) | Adam Brůha (SK Dansport Praha) | Josef Štědronský (SK Dansport Praha) | 88 |
10 | Kometky | Aneta Fröhlichová (SK Kometa Praha) | Simona Jandová (SK Kometa Praha) | Lucie Jalová (SK Kometa Praha) | 86 | |
11 | Radotín | Anděla Malá (Radotínský sportovní klub) | Alžběta Watzková (Radotínský sportovní klub) | Kryštof Fučík (VK Lvi Praha) | 84 | |
12 | Mělník 1 | Klára Weitoschová (TJ EME Mělník) | Anastázie Jakešová (TJ EME Mělník) | Mary Kate Ngapka (TJ EME Mělník) | Anna Třešňáková (TJ EME Mělník) | 83 |
13 | Orion Hvězdičky | Thea Kumpová (TJ Orion Praha) | Nela Glogarová (TJ Orion Praha) | Petr Řehák (TJ Orion Praha) | 82 | |
14 | Veverky Kometa | Barbora Poláčková (SK Kometa Praha) | Adéla Krejčíková (SK Kometa Praha) | Magdalena Mrázková (SK Kometa Praha) | Loren Bulák (SK Kometa Praha) | 81 |
15 | LVI B | Adam Kozák (VK Lvi Praha) | Matěj Mike Dvořák (VK Lvi Praha) | Dominika Vitáková (VK Lvi Praha) | Eliška Bořkovcová (VK Lvi Praha) | 80 |