21.01.2023 09:00 - 21.01.2023 16:00
Registrace: 01.01.2023 11:00 - 18.01.2023 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR - Braník, Vltavanů 1542, Praha 4, Praha, 147 00Soutěžní den: SOBOTA
Série minivolejbalových turnajů má před sebou 4. kolo v sezóně 2022/23!
Jsi v barvě ZELENÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2011 nebo později.
Pravidla ke stažení ZDE.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2022/2023. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.
K registraci se dostav v 8:30 hodin s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.
Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.
Pokud nastane nečekaná změna ve složení týmu těsně před turnajem nebo budete tým odhlašovat z turnaje (například ze zdravotních důvodů), je potřeba toto sdělit pořadatelům co nejdříve
pomocí sms na tel. 775 989 430 nebo na mail: bmv@volejbalpraha.cz
Startovné:
400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby
500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby
Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.
V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz
V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.
Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500
Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)
Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.
Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Hráč 4 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pečky | Anna Čupová (TJ Spartak Pečky) | Alžběta Jetmarová (TJ Spartak Pečky) | Marie Petřinová (TJ Spartak Pečky) | 100 | |
2 | Mega | Mary Kate Ngapka (TJ EME Mělník) | Ella Zappová (TJ EME Mělník) | Gabriela Benešová (TJ EME Mělník) | Adéla Naimannová (TJ EME Mělník) | 98 |
3 | SK Dansport Praha A | Anna Svobodová (SK Dansport Praha) | Viktorie Pragerová (SK Dansport Praha) | Zuzana Škrabánková (SK Dansport Praha) | Magdalena Fořtová (SK Dansport Praha) | 96 |
4 | Týnec nad Sázavou A | Elena Šenková (VK Týnec nad Sázavou) | Šárka Kuchtová (VK Týnec nad Sázavou) | Natálie Zlámalová (VK Týnec nad Sázavou) | Nela Jandová (VK Týnec nad Sázavou) | 94 |
5 | Komeťačky | Eliška Uhlířová (SK Kometa Praha) | Aneta Fröhlichová (SK Kometa Praha) | Barbora Landová (TJ Sokol Brandýs nad Labem) | 93 | |
6 | SK Dansport Praha B | Adam Brůha (SK Dansport Praha) | Patrik Janata (SK Dansport Praha) | Josef Štědronský (SK Dansport Praha) | Ondřej Kašák (SK Dansport Praha) | 92 |
7 | Chleba na másle | Anastázie Jakešová (TJ EME Mělník) | Klára Weitoschová (TJ EME Mělník) | Karolína Krejčí (TJ EME Mělník) | Evelina Viková (TJ EME Mělník) | 91 |
8 | Meteor | Nela Klírová (SK Meteor Praha) | Magdaléna Mačkalová (SK Meteor Praha) | Julie Řeháková (SK Meteor Praha) | 90 | |
9 | Týnec nad Sázavou B | Adéla Prokešová (VK Týnec nad Sázavou) | Lucie Hnětkovská (VK Týnec nad Sázavou) | Adéla Pacasová (VK Týnec nad Sázavou) | Pavel Valeš (VK Týnec nad Sázavou) | 88 |
10 | Lvi B | Klára Koňanová (VK Lvi Praha) | Laura Mužíková (VK Lvi Praha) | Dominika Vitáková (VK Lvi Praha) | 86 | |
11 | Orion - Hvězdičky | Thea Kumpová (TJ Orion Praha) | Nela Glogarová (TJ Orion Praha) | Zuzana Šimonová (TJ Orion Praha) | 84 | |
12 | Střešovice | Kristýna Blažková (TJ Tatran Střešovice) | Michaela Indrová (TJ Tatran Střešovice) | Ema Hrubá (TJ Tatran Střešovice) | Lucie Bydžovská (TJ Tatran Střešovice) | 83 |
13 | Lvi A | Adenike Dara Adenubi (VK Lvi Praha) | Alžběta Hejnáková (VK Lvi Praha) | Aneta Joniaková (VK Lvi Praha) | Eliška Strnadová (VK Lvi Praha) | 82 |
14 | Radotín | Antonín Čupita (Radotínský sportovní klub) | Kryštof Fučík (VK Lvi Praha) | Alžběta Watzková (Radotínský sportovní klub) | 81 | |
15 | Kometa E | Adéla Krejčíková (SK Kometa Praha) | Eleonora Kobalová (SK Kometa Praha) | Ella Mazúrová (SK Kometa Praha) | 80 | |
16 | Veverky Kometa | Barbora Poláčková (SK Kometa Praha) | Natálie Smékalová (SK Kometa Praha) | Magdalena Mrázková (SK Kometa Praha) | 79 | |
17 | LVI C | Ondřej Bátěk (VK Lvi Praha) | Matěj Mike Dvořák (VK Lvi Praha) | Jonáš Jeřábek (VK Lvi Praha) | Adam Kozák (VK Lvi Praha) | 78 |
18 | Prosek | Karel Váňa (SK Prosek Praha) | Marek Procházka (SK Prosek Praha) | Oliver Laskowski (SK Prosek Praha) | 77 | |
19 | Mix z Vršovic | Lukáš Janoušek (TJ Sokol Praha Vršovice) | David Matoušek (TJ Sokol Praha Vršovice) | Magdalena Neuwirthová (TJ Sokol Praha Vršovice) | 76 |