22.01.2023 14:00 - 22.01.2023 19:00
Registrace: 01.01.2023 11:00 - 18.01.2023 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR - Braník, Vltavanů 1542, Praha 4, Praha, 147 00Soutěžní den: NEDĚLE
Série minivolejbalových turnajů má před sebou 4. kolo v sezóně 2022/23!
Jsi v barvě MODRÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2010 nebo později. Dívky a chlapci hrají dohromady.
Pravidla ke stažení ZDE.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2022/2023. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.
K registraci se dostav v 8:30 hodin s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.
Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.
Pokud nastane nečekaná změna ve složení týmu těsně před turnajem nebo budete tým odhlašovat z turnaje (například ze zdravotních důvodů), je potřeba toto sdělit pořadatelům co nejdříve
pomocí sms na tel. 775 989 430 nebo na mail: bmv@volejbalpraha.cz
Startovné:
400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby
500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby
Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.
V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz
V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.
Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500
Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)
Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.
Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Hráč 4 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BVK Nymburské Bomby C | Laura Helbichová (BVK BOMBY) | Julie Smělá (BVK BOMBY) | Barbora Viščorová (BVK BOMBY) | 100 | |
2 | Volejbal Braník A | David Eismann (TJ ABC Braník) | Alan Kulvajt (TJ ABC Braník) | Vojtěch Beneš (TJ ABC Braník) | 98 | |
3 | Pečky A | Adéla Kozáková (TJ Spartak Pečky) | Karolína Zápotočná (TJ Spartak Pečky) | Nela Zajíčková (TJ Spartak Pečky) | 96 | |
4 | Lvi A | Adriana Bohuslavická (VK Lvi Praha) | Laura Müllerová (VK Lvi Praha) | Eliška Vybíralová (VK Lvi Praha) | Adéla Johnová (VK Lvi Praha) | 94 |
5 | Prosek 1 | Vít Bican (SK Prosek Praha) | Filip Sýkora (SK Prosek Praha) | David Müller (SK Prosek Praha) | 93 | |
6 | Prosek 3 | Kryštof Tuček (SK Prosek Praha) | Šimon Závodský (SK Prosek Praha) | Karel Váňa (SK Prosek Praha) | Kryštof Kašík (SK Meteor Praha) | 92 |
7 | Radotín | Zuzana Fafejtová (Radotínský sportovní klub) | Alžběta Cibulková (Radotínský sportovní klub) | Johana Vladyková (Radotínský sportovní klub) | Daniela Dolejšová (Radotínský sportovní klub) | 91 |
8 | BVK Nymburské Bomby B | Vendula Sedlatá (BVK BOMBY) | Ema Hérová (BVK BOMBY) | Oliver Mihálik (TJ ABC Braník) | 90 | |
9 | PVK OLYMP PRAHA B | Barbara Dali (PVK Olymp Praha) | Barbora Cihlářová (PVK Olymp Praha) | Elizabeth Bečvářová (PVK Olymp Praha) | 88 | |
10 | PVK OLYMP PRAHA C | Julie Vokounová (PVK Olymp Praha) | Emily Polanská (PVK Olymp Praha) | Jana Somolová (PVK Olymp Praha) | Karolína Stránská (PVK Olymp Praha) | 86 |
11 | Pečky B | Bára Kyselová (TJ Spartak Pečky) | Sabina Iheanacho (TJ Spartak Pečky) | Anna Majerová (TJ Spartak Pečky) | 84 | |
12 | Koumaci z Vrsovic | Martin Kaiser (TJ Sokol Praha Vršovice) | David Lindauer (TJ Sokol Praha Vršovice) | Ivan Mikriukov (TJ Sokol Praha Vršovice) | Nikolas Jüptner (TJ Sokol Praha Vršovice) | 83 |
13 | SK JOKY "A" | Anna Drbohlavová (SK JOKY) | Tereza Přibylová (SK JOKY) | Isabela Studénková (SK JOKY) | 82 | |
14 | Gepardi Kometa | Klára Kopecká (SK Kometa Praha) | Jasmina Šestaková (SK Kometa Praha) | Veronika Pechová (SK Kometa Praha) | 81 | |
15 | Vršovice 2 | Yeva Nozdrina (TJ Sokol Praha Vršovice) | Arina Pokhyliuk (TJ Sokol Praha Vršovice) | Mariana Matusevich (TJ Sokol Praha Vršovice) | Yeva Zmachenko (TJ Sokol Praha Vršovice) | 80 |
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Hráč 4 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Střešovice A | Anežka Horáková (TJ Tatran Střešovice) | Nela Florianová (TJ Tatran Střešovice) | Klára Mikšovská (TJ Tatran Střešovice) | Veronika Sedláková (PVK Olymp Praha) | 88 |
2 | PVK OLYMP PRAHA A (prosíme nasadit do první ligy) | Tereza Mitáčová (PVK Olymp Praha) | Elen Holoubková (PVK Olymp Praha) | Anna Schoříková (PVK Olymp Praha) | Karolína Vráblíková (PVK Olymp Praha) | 86 |
3 | Střešovice B | Nela Novotná (TJ Tatran Střešovice) | Eliška Nováková (TJ Tatran Střešovice) | Claudia Coceancigh (TJ Tatran Střešovice) | 84 | |
4 | Kometa Praha | David Pidrman (SK Prosek Praha) | Daniel Šandera (SK Prosek Praha) | Tomáš Rasocha (SK Prosek Praha) | Max Běhůnek (SK Prosek Praha) | 82 |
5 | Volejbal Braník | František Veselý (TJ ABC Braník) | Lukáš Janda (TJ ABC Braník) | Maxmilian Lébl (TJ ABC Braník) | Filip Lébl (TJ ABC Braník) | 81 |
6 | Kometa B | Agáta Cíchová (SK Kometa Praha) | Adéla Součková (TJ KRALUPY) | Anna Karafiátová (SK Kometa Praha) | 80 | |
7 | BVK Nymburské Bomby A | Magdaléna Mašinská (BVK BOMBY) | Ema Zelinková (Volleyball Nymburk) | Anežka Mašková (BVK BOMBY) | 79 | |
8 | Lvi C | Klára Kortusová (VK Lvi Praha) | Anna Kremerová (VK Lvi Praha) | Zuzana Ondroušková (VK Lvi Praha) | Julie Pecharová (VK Lvi Praha) | 78 |
9 | Střešovice C | Lucie Kupková (TJ Tatran Střešovice) | Karla Břešťanová (TJ Tatran Střešovice) | Stela Fojtíková (TJ Tatran Střešovice) | 76 | |
10 | Prosek 2 | Tomáš Křivský (SK Prosek Praha) | Stanislav Holý (SK Prosek Praha) | Adam Kubík (SK Prosek Praha) | David Škach (SK Prosek Praha) | 74 |
11 | Vršovice 1 | Bibiana Krčíková (TJ Sokol Praha Vršovice) | Karolína Hančak (TJ Sokol Praha Vršovice) | Gabriela Chuchlíková (TJ Sokol Praha Vršovice) | Natálie Květoňová (TJ Sokol Praha Vršovice) | 72 |
12 | Mixici | Markéta Vorlová (SK Slavia Praha-volejbal) | Natalia Michalková (PVK Olymp Praha) | Štěpán Felgr (TJ Sokol Praha Vršovice) | Ida Corbet (SK Slavia Praha-volejbal) | 71 |
13 | SAVO | Kateřina Žemlová (SAVO Praha) | Magdalena Poláková (SAVO Praha) | Amálie Smetanková (SAVO Praha) | 70 | |
14 | SK JOKY "B" | Tereza Kozlíková (SK JOKY) | Eva Řežábková (SK JOKY) | Eliška Policarová (SK JOKY) | 69 |