23.10.2022 09:00 - 23.10.2022 16:00
Registrace: 30.09.2022 08:00 - 19.10.2022 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR - Braník, Vltavanů 1542, Praha 4, Praha, 147 00Soutěžní den: NEDĚLE
Série minivolejbalových turnajů má před sebou 1. kolo v sezóně 2022/23!
Jsi v barvě ŽLUTÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2014 nebo později.
Pravidla ke stažení ZDE.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2022/2023. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách, pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.
K registraci se dostav v 8:30 hodin s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.
Co s sebou: Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém: Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.
Pokud nastane nečekaná změna ve složení týmu těsně před turnajem nebo budete tým odhlašovat z turnaje (například ze zdravotních důvodů), je potřeba toto sdělit pořadatelům co nejdříve
pomocí sms na tel. 775 989 430 nebo na mail: bmv@volejbalpraha.cz
Startovné:
400 Kč / družstvo - platí pro pražské kluby
500 Kč / družstvo - platí pro mimopražské kluby
Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.
V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu: bmv@volejbalpraha.cz
V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.
Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500
Částka: počet družstev x 400 Kč (pražské kluby), počet družstev x 500 Kč mimopražské kluby
Do poznámky: název klubu, počet družstev, odpovídající kolo BMV (př. Kometa 8 družstev BMV 1)
Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.
Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | Líbeznice A | Jaroslav Holý (SK Prosek Praha) | Rudolf Koždoň (SK Prosek Praha) | 100 | |
2 | Pečky | Daniel Ekene Banye (TJ Spartak Pečky) | Emily Bennett (TJ Spartak Pečky) | Alena Štěpánková (TJ Spartak Pečky) | 98 |
3 | Prosek | Bryan Bryan (SK Prosek Praha) | Filip Král (SK Prosek Praha) | 96 | |
4 | PVK OLYMP PRAHA | Leontýna Sochrová (PVK Olymp Praha) | Victoria Vanessa Walus (PVK Olymp Praha) | Anna Gaberlová (SK Kometa Praha) | 94 |
5 | Orion - Draci | Jan Maudr (TJ Orion Praha) | Václav Maudr (TJ Orion Praha) | 93 | |
6 | Lvi A | Jonáš Dvořák (VK Lvi Praha) | Matouš Hasala (VK Lvi Praha) | Filip Kocián (VK Lvi Praha) | 92 |
7 | Volejbal Branik | Filip Lébl (TJ ABC Braník) | Daniel Drážek (TJ ABC Braník) | 91 | |
8 | Šelmy | Hynek Piskač (SK Kometa Praha) | Anděla Marie Klabíková (SK Kometa Praha) | 90 | |
9 | Orion - Dračice | Valentina Polcarová (TJ Orion Praha) | Eliška Řezáčová (TJ Orion Praha) | Kira Korniakova (TJ Orion Praha) | 88 |
10 | Líbeznice B | Tereza Kosová (VK Líbeznice) | Jindřich Valina (VK Líbeznice) | 86 | |
11 | Lvi C | Linda Brichtová (VK Lvi Praha) | Andrea Ondráčková (VK Lvi Praha) | Stella Roušarová (VK Lvi Praha) | 84 |
12 | Lvi B | Tadeáš Sopko (VK Lvi Praha) | Eliška Matysová (VK Lvi Praha) | 83 | |
13 | Cvrčky 1 | Veronika Janatková (TJ EME Mělník) | Stella Verneková (TJ EME Mělník) | 82 | |
14 | Zebřičky | Petr David (SK Kometa Praha) | Magdalena Fremrová (SK Kometa Praha) | Alžběta Ješková (SK Kometa Praha) | 81 |
15 | Nindžové | Tomáš Kobera (SK Kometa Praha) | Lukáš Janda (SK Kometa Praha) | 80 |