18.06.2022 09:00 - 19.06.2022 17:00
Registrace: 16.05.2022 10:00 - 09.06.2022 23:00
CELOSTÁTNÍ MINIVOLEJBAL 2022 + BMV T9
Místo: SK Meteor Praha, Sportovní areál U Meteoru 29/3, Praha 8, 18000Série minivolejbalových turnajů má před sebou závěrečný, dvoudenní, turnaj pro všechny kategorie, po kterém budou vyhlášeni vítězové letošní, první, sezony BMV!
Jsi v barvě ČERVENÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2011 nebo později.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2021/2022. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 |
---|---|---|---|---|
1 | BVK Nymburské Bomby A | Magdaléna Mašinská (BVK BOMBY) | Oliver Mihálik (TJ ABC Braník) | |
2 | Vršovice | Alžběta Zíková (TJ Sokol Praha Vršovice) | Linda Geroldová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Veronika Zykanová (TJ Sokol Praha Vršovice) |
3 | Branik | Vojtěch Beneš (TJ ABC Braník) | Alan Kulvajt (TJ ABC Braník) | |
4 | BVK Nymburské Bomby B | Barbora Viščorová (BVK BOMBY) | Julie Smělá (BVK BOMBY) | |
5 | Branik A | Ondřej Procházka (TJ ABC Braník) | Matěj Seidl (TJ Orion Praha) | |
6 | Mělník A | Adéla Naimannová (TJ EME Mělník) | Gabriela Benešová (TJ EME Mělník) | |
7 | Lvi Praha 1 | Alžběta Hejnáková (VK Lvi Praha) | Adenike Dara Adenubi (VK Lvi Praha) | |
8 | SK Dansport Praha D | Magdalena Fořtová (SK Dansport Praha) | Sofia Pérez Lescay (SK Dansport Praha) | Laura Krátošková (SK Dansport Praha) |
9 | BVK Nymburské Bomby C | Ema Poborská (BVK BOMBY) | Ines Da Silva (BVK BOMBY) | |
10 | Pečky | Alžběta Jetmarová (TJ Spartak Pečky) | Anna Čupová (TJ Spartak Pečky) | Marie Petřinová (TJ Spartak Pečky) |
11 | Orion ALDA | Darina Janotová (TJ Orion Praha) | Alice Hušková (TJ ABC Braník) | Edita Mrkousová (BVŠP) |
12 | Kometa A | Ondřej Fošenbauer (SK Kometa Praha) | Ondřej Veselý (SK Kometa Praha) | |
13 | Vršovické kocky | Magdalena Neuwirthová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Kalina Dereban (TJ Sokol Praha Vršovice) | |
14 | Orion Mrkve | Ema Onderčaninová (TJ Orion Praha) | Denisa Hončová (TJ Orion Praha) | |
15 | SK Dansport Praha C | Josef Štědronský (SK Dansport Praha) | Adam Brůha (SK Dansport Praha) | Ondřej Kašák (SK Dansport Praha) |
16 | Lvi Praha 2 | Adam Sebastian Mach (VK Lvi Praha) | Klára Koňanová (VK Lvi Praha) | Jonáš Jeřábek (VK Lvi Praha) |
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 |
---|---|---|---|---|
1 | SK Dansport Praha B | Eliška Hudečková (SK Dansport Praha) | Zuzana Škrabánková (SK Dansport Praha) | |
2 | Střešovice | Lucie Bydžovská (TJ Tatran Střešovice) | Michaela Indrová (TJ Tatran Střešovice) | |
3 | Mělník B | Vojtěch Špergl (TJ EME Mělník) | Andrea Kratochvílová (TJ EME Mělník) | Karolína Krejčí (TJ EME Mělník) |
4 | SK Dansport Praha A | Šimon Dvořák (SK Dansport Praha) | Patrik Janata (SK Dansport Praha) | Johan Brabec (SK Dansport Praha) |
5 | Kovadliny | Jonáš Václav Jiránek (TJ Sokol Praha Vršovice) | Marek Fischer (TJ Sokol Praha Vršovice) | Vít Ramplé (TJ Sokol Praha Vršovice) |
6 | Prosek A | Šimon Závodský (SK Prosek Praha) | Kryštof Tuček (SK Prosek Praha) | |
7 | Prosek B | Oliver Laskowski (SK Prosek Praha) | Karel Váňa (SK Prosek Praha) |