18.06.2022 09:00 - 19.06.2022 17:00
Registrace: 16.05.2022 10:00 - 09.06.2022 23:00
CELOSTÁTNÍ MINIVOLEJBAL 2022 + BMV T9
Místo: SK Meteor Praha, Sportovní areál U Meteoru 29/3, Praha 8, 18000Série minivolejbalových turnajů má před sebou závěrečný, dvoudenní, turnaj pro všechny kategorie, po kterém budou vyhlášeni vítězové letošní, první, sezony BMV!
Jsi v barvě ŽLUTÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2013 nebo později.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 |
---|---|---|---|---|
1 | Lvi Praha 1 | Vojtěch Hejnák (VK Lvi Praha) | Jan Pánek (VK Lvi Praha) | |
2 | Orion Hvězdičky | Nela Glogarová (TJ Orion Praha) | Zuzana Šimonová (TJ Orion Praha) | |
3 | Lvi Praha 2 | Jonáš Dvořák (VK Lvi Praha) | Timothy Adenubi (VK Lvi Praha) | |
4 | Branik | Šimon Seidl (TJ Orion Praha) | Filip Lébl (TJ ABC Braník) | |
5 | Pečky | Daniel Ekene Banye (TJ Spartak Pečky) | Emily Bennett (TJ Spartak Pečky) | Anna Zajíčková (TJ Spartak Pečky) |
6 | Orion Draci | Ondřej Václavík (TJ Orion Praha) | Zuzana Bellová (TJ ABC Braník) | |
7 | Kometa C | David Oliver Dvořák (SK Kometa Praha) | Daniel Marek (SK Kometa Praha) | |
8 | BVK Nymburské Bomby A | Eduard Sedlatý (TJ ABC Braník) | Kryštof Hudeček (BVK BOMBY) | |
9 | BVK Nymburské Bomby C | Jasmína Eva Malovcová (BVK BOMBY) | Eliška Marková (BVK BOMBY) | |
10 | Lvi Praha 3 | Justýna Votočková (VK Lvi Praha) | Michaela Šimková (VK Lvi Praha) | |
11 | Lvi Praha 4 | Roman Kováč (VK Lvi Praha) | Julie Votočková (VK Lvi Praha) | Matouš Horna (VK Lvi Praha) |
12 | Nevzdáme to | Simona Neuwirthová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Zhou Chenan (TJ Sokol Praha Vršovice) | |
13 | Prosek - Líbeznice B | Anna Pšeničková (SK Kometa Praha) | Amálie Šponerová (SK Kometa Praha) | |
14 | Orion AVE | Viktorie Krystlová (TJ Orion Praha) | Anna Hanzlíková (TJ Orion Praha) | Emma Segeťová (TJ Orion Praha) |
15 | Kometa B | Jan Rasocha (SK Kometa Praha) | Jakub Zábranský (SK Kometa Praha) | |
16 | Prosek - Líbeznice A | Adam Petaut (BVŠP) | Rudolf Koždoň (SK Prosek Praha) |
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 |
---|---|---|---|---|
1 | Meteor A | Barbora Egerová (SK Meteor Praha) | Johana Hošková (SK Meteor Praha) | Adéla Kazdová (SK Meteor Praha) |
2 | Střešovice | Viktorie Nosková (TJ Tatran Střešovice) | Matylda Němečková (TJ Tatran Střešovice) | Maria Grapá (TJ Tatran Střešovice) |
3 | BVK Nymburské Bomby B | Maks Sekulic (BVK BOMBY) | Anna Ryglewiczová (BVK BOMBY) | |
4 | Kometa A | Tereza Davidová (SK Kometa Praha) | Denisa Vonavková (SK Kometa Praha) | Andrea Mojtová (SK Kometa Praha) |
5 | Lvi Praha 5 | Josef Kováč (VK Lvi Praha) | Michael Jan Vitásek (VK Lvi Praha) | |
6 | Branik A | Eliška Marvalová (TJ ABC Braník) | Karolína Pucholtová (TJ ABC Braník) | Jakub Špalek (TJ ABC Braník) |
7 | Meteor C | Emma Viola Bertová (SK Meteor Praha) | Anežka Novotná (SK Meteor Praha) | Ondřej Žilka (SK Meteor Praha) |
8 | Meteor B | Medlin Demireva (SK Meteor Praha) | Antonie Šmejcová (SK Meteor Praha) |