23.04.2022 09:00 - 23.04.2022 13:00
Registrace: 28.03.2022 10:00 - 21.04.2022 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR-Štěrboholy, U školy 430, Praha, 11000Série minivolejbalových turnajů má před sebou již 7.pokračování!
Jsi v barvě ČERVENÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2011 nebo později.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2021/2022. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.
Teď pár informací k turnaji:
K registraci se dostav v 8:30 hodin s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.
Co s sebou:
Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém:
Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.
Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.
V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu:
bmv@volejbalpraha.cz
V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.
Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500
Částka: počet družstev x 300 Kč pražské kluby, počet družstev x 400 Kč mimopražské kluby
VS: 0722
Do poznámky: název klubu a počet družstev (př. Kometa 8 družstev)
Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.
Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.
Pro start na turnaji je nutné plnit aktuálně platné podmínky opatření proti šíření COVID.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | Branik | Vojtěch Beneš (TJ ABC Braník) | Ondřej Procházka (TJ ABC Braník) | 100 | |
2 | Vršovice | Alžběta Zíková (TJ Sokol Praha Vršovice) | Linda Geroldová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Veronika Zykanová (TJ Sokol Praha Vršovice) | 98 |
3 | BVK Nymburské Bomby A | Magdaléna Mašinská (BVK BOMBY) | Vendula Sedlatá (BVK BOMBY) | 96 | |
4 | BVK Nymburské Bomby C | Julie Smělá (BVK BOMBY) | Barbora Viščorová (BVK BOMBY) | 94 | |
5 | Dansport C | Sofia Pérez Lescay (SK Dansport Praha) | Laura Krátošková (SK Dansport Praha) | 93 | |
6 | ALDA | Alice Hušková (TJ ABC Braník) | Darina Janotová (TJ Orion Praha) | 92 | |
7 | BVK Nymburské Bomby D | Oliver Mihálik (TJ ABC Braník) | Antonín Hugo Dvořák (BVK BOMBY) | 91 | |
8 | Mělnické treperendy | Adéla Naimannová (TJ EME Mělník) | Gabriela Benešová (TJ EME Mělník) | Andrea Kratochvílová (TJ EME Mělník) | 90 |
9 | Braník B | Matěj Seidl (TJ Orion Praha) | Sofie Nováková (TJ ABC Braník) | 88 | |
10 | Lvi Praha 1 | Alžběta Hejnáková (VK Lvi Praha) | Adenike Dara Adenubi (VK Lvi Praha) | 86 | |
11 | BVK Nymburské Bomby B | Mark Sekulic (BVK BOMBY) | Mikuláš Fábin (BVK BOMBY) | 84 | |
12 | Pat a Mat | Ella Zappová (TJ EME Mělník) | Evelina Viková (TJ EME Mělník) | 83 | |
13 | Branik A | Alan Kulvajt (TJ ABC Braník) | Marek Thomayer (TJ ABC Braník) | Maxmilian Lébl (TJ ABC Braník) | 82 |
14 | BVK Nymburské Bomby E | Marie Sedlatá (BVK BOMBY) | Barbora Nováková (BVK BOMBY) | 81 | |
15 | Radotín A | Amálie Cipryanová (Radotínský sportovní klub) | Kryštof Fučík (VK Lvi Praha) | 80 | |
16 | Terminátoři | Vojtěch Špergl (TJ EME Mělník) | Matěj Himl (SK PODĚSport) | 79 | |
17 | Dansport A | Šimon Dvořák (SK Dansport Praha) | Adam Brůha (SK Dansport Praha) | 78 | |
18 | Lvi Praha 3 | Klára Koňanová (VK Lvi Praha) | Adéla Bořkovcová (VK Lvi Praha) | Adam Sebastian Mach (VK Lvi Praha) | 77 |
19 | Bobiny | Alice Kalfinova (TJ Orion Praha) | Adina Lavrenčíková (TJ Orion Praha) | 76 | |
20 | Střešovice A | Nela Čtvrtníková (TJ Tatran Střešovice) | Magdaléna Bosáková (TJ Tatran Střešovice) | Lucie Bydžovská (TJ Tatran Střešovice) | 75 |
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jdem na to! | Markéta Vorlová (SK Slavia Praha-volejbal) | Magdalena Neuwirthová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Kalina Dereban (TJ Sokol Praha Vršovice) | 88 |
2 | Dansport D | Eliška Hudečková (SK Dansport Praha) | Magdalena Fořtová (SK Dansport Praha) | 86 | |
3 | Orion jede! | Martina Malá (TJ Orion Praha) | Laura Nováková (TJ Orion Praha) | 84 | |
4 | Prosek - Líbeznice | Aneta Fröhlichová (SK Kometa Praha) | Stanislav Holý (SK Prosek Praha) | 82 | |
5 | Orion D+N | Denisa Hončová (TJ Orion Praha) | Nela Murlová (TJ Orion Praha) | 81 | |
6 | Dračí meč | Ondřej Fošenbauer (SK Kometa Praha) | Ondřej Veselý (SK Kometa Praha) | Sebastian Nerad (SK Kometa Praha) | 80 |
7 | Pečky | Marie Petřinová (TJ Spartak Pečky) | Kateřina Čiháková (TJ Spartak Pečky) | Anna Čupová (TJ Spartak Pečky) | 79 |
8 | Dlouháni z Vršovice | Lukáš Janoušek (TJ Sokol Praha Vršovice) | Martin Kaiser (TJ Sokol Praha Vršovice) | 78 | |
9 | SK Prosek | Karel Váňa (SK Prosek Praha) | Kryštof Tuček (SK Prosek Praha) | 76 | |
10 | Dansport B | Patrik Janata (SK Dansport Praha) | Josef Štědronský (SK Dansport Praha) | Ondřej Kašák (SK Dansport Praha) | 74 |
11 | Plameňáci | Veronika Bohuňovská (SK Kometa Praha) | Elena Lubellanová (SK Kometa Praha) | 72 | |
12 | Mrkve | Anna Segeťová (TJ Orion Praha) | Ema Onderčaninová (TJ Orion Praha) | 71 | |
13 | Střešovice B | Kristýna Blažková (TJ Tatran Střešovice) | Michaela Indrová (TJ Tatran Střešovice) | 70 | |
14 | Vokurky | Matylda Rodrová (TJ Orion Praha) | Zuzana Loušová (SK Hamr) | 69 | |
15 | Lvi Praha 2 | Patrik Netolický (VK Lvi Praha) | Jonáš Jeřábek (VK Lvi Praha) | 68 | |
16 | Mělnický A-Ačka | Anastázie Jakešová (TJ EME Mělník) | Anna Třešňáková (TJ EME Mělník) | 67 | |
17 | Radotín B | Anděla Malá (Radotínský sportovní klub) | Antonín Čupita (Radotínský sportovní klub) | 66 | |
18 | Dansport E | Helena Kozáková (SK Dansport Praha) | Zuzana Pokorná (SK Dansport Praha) | 65 | |
19 | Partička z Vršovic | Jonáš Václav Jiránek (TJ Sokol Praha Vršovice) | Vít Ramplé (TJ Sokol Praha Vršovice) | 64 |