23.04.2022 14:00 - 23.04.2022 19:00
Registrace: 28.03.2022 10:00 - 21.04.2022 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR-Štěrboholy, U školy 430, Praha, 11000Série minivolejbalových turnajů má před sebou již 7.pokračování!
Jsi v barvě ORANŽOVÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2012 nebo později.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách. Pokud věkově spadáš do žlutého minivolejbalu, ale už zvládáš odbití obouruč vrchem, pojď si následující den kromě své barvy vyzkoušet také vyšší kategorii (oranžový minivolejbal).
Teď pár informací k turnaji:
K registraci se dostav v rozmezí 13:30-13:45 (před tímto časem nebude registrace možná) s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci. Jednotliví hráči nebudou registrováni.
Co s sebou:
Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém:
Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.
Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.
V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu:
bmv@volejbalpraha.cz
V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.
Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500
Částka: počet družstev x 300 Kč pražské kluby, počet družstev x 400 Kč mimopražské kluby
VS: 0722
Do poznámky: název klubu a počet družstev (př. Kometa 8 družstev)
Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.
Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.
Pro start na turnaji je nutné plnit aktuálně platné podmínky opatření proti šíření COVID.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | Branik | Ondřej Procházka (TJ ABC Braník) | Marek Thomayer (TJ ABC Braník) | 100 | |
2 | Branik A | Filip Lébl (TJ ABC Braník) | Maxmilian Lébl (TJ ABC Braník) | 98 | |
3 | Lvi Praha 1 | Vojtěch Hejnák (VK Lvi Praha) | Jan Vybíral (VK Lvi Praha) | 96 | |
4 | Prosek - Líbeznice A | Adam Křivský (SK Prosek Praha) | Ema Grimová (TJ Neratovice) | 94 | |
5 | 3E | Emilie Ita Klabíková (SK Kometa Praha) | Ella Mazúrová (SK Kometa Praha) | Eliška Uhlířová (SK Kometa Praha) | 93 |
6 | Dračice | Anežka Polanecká (TJ Orion Praha) | Klára Polanecká (TJ Orion Praha) | 92 | |
7 | Oranžové Hvězdičky | Zuzana Šimonová (TJ Orion Praha) | Nela Glogarová (TJ Orion Praha) | 91 | |
8 | BVK Nymburské Bomby B | Barbora Nováková (BVK BOMBY) | Marie Sedlatá (BVK BOMBY) | 90 | |
9 | Střešovice B | Kristýna Blažková (TJ Tatran Střešovice) | Michaela Indrová (TJ Tatran Střešovice) | 88 | |
10 | Meteor | Magdaléna Mačkalová (SK Meteor Praha) | Amálie Sýkorová (SK Meteor Praha) | 86 | |
11 | Agresivní křečíci | Alexandra Kobalová (SK Kometa Praha) | Eleonora Kobalová (SK Kometa Praha) | Laura Hrušková (SK Kometa Praha) | 84 |
12 | Raketky | Simona Jandová (SK Kometa Praha) | Adéla Krejčíková (SK Kometa Praha) | Adam Piskač (SK Prosek Praha) | 83 |
13 | BVK Nymburské Bomby C | Dita Šimonová (BVK BOMBY) | Zuzana Ritterová (BVK BOMBY) | Kateřina Jeníková (BVK BOMBY) | 82 |
14 | BVK Nymburské Bomby A | Tereza Balvínová (BVK BOMBY) | Eduard Sedlatý (TJ ABC Braník) | 81 | |
15 | Kometky | Lucie Jalová (SK Kometa Praha) | Sofie Černá (SK Kometa Praha) | 80 | |
16 | Dlouháni z Vršovice | Martin Kaiser (TJ Sokol Praha Vršovice) | Lukáš Janoušek (TJ Sokol Praha Vršovice) | 79 | |
17 | Střešovice A | Veronika Havlíčková (TJ Tatran Střešovice) | Julie Guesmi (TJ Tatran Střešovice) | 78 | |
18 | Radotín C | Nela Heřman (Radotínský sportovní klub) | Rozálie Bergmanová (Radotínský sportovní klub) | Evelína Chromovská (Radotínský sportovní klub) | 77 |
19 | Lvi Praha 2 | Matouš Horna (VK Lvi Praha) | Jonáš Dvořák (VK Lvi Praha) | 76 | |
20 | Superholky | Natálie Smékalová (SK Kometa Praha) | Leona Danilyuk (SK Kometa Praha) | 75 |
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dansport A | Anna Svobodová (SK Dansport Praha) | Zuzana Pokorná (SK Dansport Praha) | Lina Neubauerová (SK Dansport Praha) | 88 |
2 | Vršovické kocky | Magdalena Neuwirthová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Zhou Chenan (TJ Sokol Praha Vršovice) | Simona Neuwirthová (TJ Sokol Praha Vršovice) | 86 |
3 | Amazonky | Veronika Kopecká (TJ Orion Praha) | Anna Šebestová (TJ Orion Praha) | 84 | |
4 | SK Prosek | Patrik Slaný (SK Prosek Praha) | Jan Kvítek (SK Prosek Praha) | Daniel Černý (SK Prosek Praha) | 82 |
5 | Radotín B | Karolína Králová (Radotínský sportovní klub) | Ella Dolnyjová (Radotínský sportovní klub) | 81 | |
6 | Radotín A | David Smolaga (Radotínský sportovní klub) | Jan Opletal (Radotínský sportovní klub) | Matěj Janák (Radotínský sportovní klub) | 80 |
7 | Superdvojka | Markéta Hnátová (TJ Orion Praha) | Tereza Marečková (TJ Orion Praha) | 79 | |
8 | Dansport B | Anděla Šrámková (SK Dansport Praha) | Anežka Šrámková (SK Dansport Praha) | Anna Bošková (SK Dansport Praha) | 78 |
9 | Bůčkovi kamarádi-junior | Milena Danilyuk (SK Kometa Praha) | Jakub Bečvář (SK Kometa Praha) | 76 | |
10 | Brawel Stars | Jan Ježek (SK Kometa Praha) | Ondřej Pachota (Beachklub Ládví) | Jakub Fošenbauer (SK Kometa Praha) | 74 |
11 | Kovadliny z Vršovic | Adam Votava (TJ Sokol Praha Vršovice) | Tomáš Zuna (TJ Sokol Praha Vršovice) | 72 | |
12 | Střešovice C | Viktorie Nosková (TJ Tatran Střešovice) | Anna Švábová (TJ Tatran Střešovice) | 71 | |
13 | Prosek - Líbeznice B | Jindřích Kos (SK Prosek Praha) | Nelly Brůnová (SK Kometa Praha) | 70 | |
14 | Volejbal A | Daniel Danilyuk (SK Prosek Praha) | Adam Bauš (SK Kometa Praha) | Ondřej Blahout (SK Kometa Praha) | 69 |