26.03.2022 14:00 - 26.03.2022 19:00
Registrace: 28.02.2022 08:00 - 24.03.2022 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR-Štěrboholy, U školy 430, Praha, 11000Série minivolejbalových turnajů má před sebou již 6.pokračování!
Jsi v barvě ZELENÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2010 nebo později.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2021/2022. Účastníci, kteří nesplní tyto podmínky, se bohužel nebudou moci turnaje zúčastnit.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez trenérů a rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.
Teď pár informací k turnaji:
K registraci se dostav v rozmezí 13:30-13:45 (před tímto časem nebude registrace možná) s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci. Jednotliví hráči nebudou registrováni.
Co s sebou:
Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém:
Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý hráč obdrží při prezenci minivolejbalový odznak "placku" v barvě kategorie ve které startuje a za každou třetí obdrženou placku se může těšit na malý dáreček.
Platby startovného v barevném minivolejbalu je možno uhradit dvěma způsoby:
1) platbou v hotovosti při prezenci družstva na turnaji
2) bankovním převodem na účet PVS souhrnně za všechna družstva klubu.
V případě, že zvolíte platbu bankou, pak úhrada musí být provedena tak, aby startovné bylo připsáno na účet PVS nejpozději v pátek před konáním turnaje. Současně zašlete kopii potvrzení úhrady na email barevného minivolejbalu:
bmv@volejbalpraha.cz
V případě, že se některé družstvo na turnaj nedostaví, startovné se nevrací, propadá ve prospěch pořadatele.
Pokyny k provedení platby:
ČÚ: 8419897001/5500
Částka: počet družstev x 300 Kč pražské kluby, počet družstev x 400 Kč mimopražské kluby
VS: 0622
Do poznámky: název klubu a počet družstev (př. Kometa 8 družstev)
Připomínáme ještě jednou, potvrzení o úhradě zašlete na adresu bmv@volejbalpraha.cz nejpozději v pátek před konáním turnaje.
Po proběhnutí turnaje bude klubu na uhrazenou platbu vystavena faktura.
Pro start na turnaji je nutné plnit aktuálně platné podmínky opatření proti šíření COVID.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Hráč 4 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LVI - kluci | Šimon Horna (VK Lvi Praha) | Denis Rajl (VK Lvi Praha) | Matěj Slezáček (VK Lvi Praha) | Jakub Picka (VK Lvi Praha) | 100 |
2 | Kometa A | Jakub Ledinský (SK Prosek Praha) | Eliáš Hoznedr (SK Prosek Praha) | Tomáš Rasocha (SK Prosek Praha) | 98 | |
3 | Pečky A | Adéla Kozáková (TJ Spartak Pečky) | Karolína Zápotočná (TJ Spartak Pečky) | Sabina Iheanacho (TJ Spartak Pečky) | Bára Kyselová (TJ Spartak Pečky) | 96 |
4 | LVICE - holky | Eliška Vybíralová (VK Lvi Praha) | Adéla Johnová (VK Lvi Praha) | Laura Müllerová (VK Lvi Praha) | Adriana Bohuslavická (VK Lvi Praha) | 94 |
5 | BVK Nymburské Bomby A | Laura Helbichová (BVK BOMBY) | Julie Smělá (BVK BOMBY) | Oliver Mihálik (TJ ABC Braník) | 93 | |
6 | Orionky | Anna Vrzalová (TJ Orion Praha) | Laura Nováková (TJ Orion Praha) | Klára Dolejšová (TJ Orion Praha) | Vivienne Polcarová (BVŠP) | 92 |
7 | Orion jede! | Eliška Hofmanová (TJ Orion Praha) | Michaela Zouharová (TJ Orion Praha) | Helena Hnátová (BVŠP) | Martina Malá (TJ Orion Praha) | 91 |
8 | Baby | Olivia Vydrová (SK Kometa Praha) | Eliška Peřinková (SK Kometa Praha) | Ela Kozlová (SK Kometa Praha) | 90 | |
9 | Prosek 1 | Filip Sýkora (SK Prosek Praha) | David Müller (SK Prosek Praha) | Jonáš Zelinka (SK Prosek Praha) | Adam Kubík (SK Prosek Praha) | 88 |
10 | Přišerky 1 | Elen Hrbková (T.J. Sokol Milovice) | Marie Mášová (VK Benátky nad Jizerou) | Karla Mášová (VK Benátky nad Jizerou) | 86 | |
11 | BVK Nymburské Bomby B | Ema Hérová (BVK BOMBY) | Magdaléna Mašinská (BVK BOMBY) | Vojtěch Marek (BVK BOMBY) | 84 | |
12 | Střešovice | Christina Mruck (TJ Tatran Střešovice) | Nela Novotná (TJ Tatran Střešovice) | Claudia Coceancigh (TJ Tatran Střešovice) | 83 | |
13 | ÍJO | Elizabeth Bečvářová (PVK Olymp Praha) | Tereza Bednářová (SK Kometa Praha) | Sophia Hlaváčová (SK Kometa Praha) | 82 | |
14 | Kometa B | Daniel Šandera (SK Prosek Praha) | Max Běhůnek (SK Prosek Praha) | David Pidrman (SK Prosek Praha) | Jan Jakoubek (SK Meteor Praha) | 81 |
15 | Barevňáci | Adéla Součková (TJ KRALUPY) | Agáta Cíchová (SK Kometa Praha) | Anežka Černá (SK Kometa Praha) | 80 | |
16 | Prosek 2 | David Škach (SK Prosek Praha) | Tomáš Křivský (SK Prosek Praha) | Stanislav Holý (SK Prosek Praha) | 79 | |
17 | Radotín | Sofie Cipryanová (Radotínský sportovní klub) | Zuzana Fafejtová (Radotínský sportovní klub) | Johana Vladyková (Radotínský sportovní klub) | 78 | |
18 | Prosek 3 | Teodor Blažek (SK Prosek Praha) | Filip Cihelka (SK Prosek Praha) | Eduard Durnas (SK Prosek Praha) | 77 | |
19 | Pečky B | Nela Zajíčková (TJ Spartak Pečky) | Anna Majerová (TJ Spartak Pečky) | Adéla Koblihová (TJ Spartak Pečky) | 76 | |
20 | Branik | Johana Drabinová (TJ ABC Braník) | Julie Drabinová (TJ ABC Braník) | Katka Uhríková (SK školy ZŠ Mikulova Praha) | Klara Dočkalová (TJ ABC Braník) | 75 |