26.02.2022 14:00 - 26.02.2022 19:00
Registrace: 28.01.2022 07:00 - 24.02.2022 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR-Štěrboholy, U školy 430, Praha, 11000Série minivolejbalových turnajů pokračuje 5.turnajem!
Jsi v barvě ORANŽOVÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2012 nebo později.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez trenérů a rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách. Pokud věkově spadáš do žlutého minivolejbalu, ale už zvládáš odbití obouruč vrchem, pojď si následující den kromě své barvy vyzkoušet také vyšší kategorii (oranžový minivolejbal).
Teď pár informací k turnaji:
K registraci se dostav v rozmezí 13:30-13:45 (před tímto časem nebude registrace možná) s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci. Jednotliví hráči nebudou registrováni.
Co s sebou:
Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém:
Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý účastník dostane odznak podle barvy, kterou hraje a… no, nechte se překvapit. Nemůžeme Vám všechno hned prozradit!
Pro start na turnaji je nutné plnit aktuálně platné podmínky opatření proti šíření COVID.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | Branik A | Ondřej Procházka (TJ ABC Braník) | Maxmilian Lébl (TJ ABC Braník) | 100 | |
2 | VK Lvi Praha - B | Jan Pánek (VK Lvi Praha) | Vojtěch Hejnák (VK Lvi Praha) | 98 | |
3 | Natřemjimto | Johan Urban (SK Prosek Praha) | Adam Piskač (SK Prosek Praha) | 96 | |
4 | BVK Nymburské Bomby B | Tereza Balvínová (BVK BOMBY) | Kateřina Jeníková (BVK BOMBY) | 94 | |
5 | Radotín B | Amálie Cipryanová (Radotínský sportovní klub) | Kryštof Fučík (VK Lvi Praha) | 93 | |
6 | Branik | Marek Thomayer (TJ ABC Braník) | Filip Lébl (TJ ABC Braník) | 92 | |
7 | Meteor | Magdaléna Mačkalová (SK Meteor Praha) | Lukáš Trejtnar (SK Meteor Praha) | 91 | |
8 | Veverky | Nela Glogarová (TJ Orion Praha) | Karla Strnadová (TJ Orion Praha) | Thea Kumpová (TJ Orion Praha) | 90 |
9 | Prosek - Líbeznice A | Adam Křivský (SK Prosek Praha) | Stanislav Holý (SK Prosek Praha) | Ema Grimová (TJ Neratovice) | 88 |
10 | BVK Nymburské Bomby A | Marie Sedlatá (BVK BOMBY) | Mikuláš Fábin (BVK BOMBY) | 86 | |
11 | VK Lvi Praha - A | Patrik Netolický (VK Lvi Praha) | Jan Vybíral (VK Lvi Praha) | Jakub Mihalčin (VK Lvi Praha) | 84 |
12 | Dračice | Anežka Polanecká (TJ Orion Praha) | Klára Polanecká (TJ Orion Praha) | 83 | |
13 | SK Prosek | Jan Kvítek (SK Prosek Praha) | Antonín Křišťan (SK Prosek Praha) | 82 | |
14 | Střešovice A | Kristýna Blažková (TJ Tatran Střešovice) | Michaela Indrová (TJ Tatran Střešovice) | 81 | |
15 | 3E | Emilie Ita Klabíková (SK Kometa Praha) | Eliška Uhlířová (SK Kometa Praha) | Ella Mazúrová (SK Kometa Praha) | 80 |
16 | Draci | Václav Hanák (TJ Orion Praha) | Oldřich Ton (TJ Orion Praha) | 79 | |
17 | Pokémoni | Adéla Tesařová (SK Kometa Praha) | Lucie Jalová (SK Kometa Praha) | 78 | |
18 | VK Lvi Praha - D | Matouš Horna (VK Lvi Praha) | Jakub Sládek (VK Lvi Praha) | 77 | |
19 | VK Lvi Praha - C | Šimon Svoboda (VK Lvi Praha) | Jonáš Dvořák (VK Lvi Praha) | 76 |
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dansport A | Anna Svobodová (SK Dansport Praha) | Anna Bošková (SK Dansport Praha) | 88 | |
2 | Křečíci | Alexandra Kobalová (SK Kometa Praha) | Eleonora Kobalová (SK Kometa Praha) | Laura Hrušková (SK Kometa Praha) | 86 |
3 | Dlouháni z Vršovice | Lukáš Janoušek (TJ Sokol Praha Vršovice) | Martin Kaiser (TJ Sokol Praha Vršovice) | 84 | |
4 | 3 veverky | Adéla Krejčíková (SK Kometa Praha) | Simona Jandová (SK Kometa Praha) | 82 | |
5 | Střešovice B | Julie Guesmi (TJ Tatran Střešovice) | Veronika Havlíčková (TJ Tatran Střešovice) | 81 | |
6 | Bůčkovi kamarádi-junior | Milena Danilyuk (SK Kometa Praha) | Jakub Bečvář (SK Kometa Praha) | 80 | |
7 | Superholky | Natálie Smékalová (SK Kometa Praha) | Leona Danilyuk (SK Kometa Praha) | 79 | |
8 | Kovadliny z Vršovic | Tomáš Vorel (TJ Sokol Praha Vršovice) | Adam Votava (TJ Sokol Praha Vršovice) | 78 | |
9 | Brawel Stars | Jan Ježek (SK Kometa Praha) | Ondřej Pachota (Beachklub Ládví) | 76 | |
10 | Prosek - Líbeznice B | Jindřích Kos (SK Prosek Praha) | Nelly Brůnová (SK Kometa Praha) | 74 | |
11 | Radotín A | Nela Heřman (Radotínský sportovní klub) | Rozálie Bergmanová (Radotínský sportovní klub) | 72 | |
12 | Radotín D | David Smolaga (Radotínský sportovní klub) | Jan Opletal (Radotínský sportovní klub) | 71 | |
13 | Dansport B | Anděla Šrámková (SK Dansport Praha) | Anežka Šrámková (SK Dansport Praha) | 70 | |
14 | Kočky z Vršovic | Simona Neuwirthová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Magdalena Neuwirthová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Zhou Chenan (TJ Sokol Praha Vršovice) | 69 |
15 | Glumové | Sebastian Nerad (SK Kometa Praha) | Jakub Fošenbauer (SK Kometa Praha) | 68 | |
16 | Radotín C | Karolína Králová (Radotínský sportovní klub) | Ella Dolnyjová (Radotínský sportovní klub) | 67 | |
17 | BVK Nymburské Bomby C | Vojtěch Malovec (BVK BOMBY) | Zuzana Ritterová (BVK BOMBY) | 66 | |
18 | Střešovice C | Vojtěška Burianová (TJ Tatran Střešovice) | Anna Švábová (TJ Tatran Střešovice) | Sofie Franková (TJ Tatran Střešovice) | 65 |
19 | Kometa-MiniGlowo | Adam Bauš (SK Kometa Praha) | Daniel Danilyuk (SK Prosek Praha) | Matěj Slanec (SK Kometa Praha) | 64 |