26.02.2022 09:00 - 26.02.2022 13:00
Registrace: 28.01.2022 07:00 - 24.02.2022 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR-Štěrboholy, U školy 430, Praha, 11000Série minivolejbalových turnajů pokračuje 5.turnajem!
Jsi v barvě ŽLUTÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2013 nebo později.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez trenérů a rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách. Pokud věkově spadáš do žlutého minivolejbalu, ale už zvládáš odbití obouruč vrchem, pojď si následující den kromě své barvy vyzkoušet také vyšší kategorii (oranžový minivolejbal).
Teď pár informací k turnaji:
K registraci se dostav v 8:30 hodin s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.
Co s sebou:
Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém:
Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý účastník dostane odznak podle barvy, kterou hraje a… no, nechte se překvapit. Nemůžeme Vám všechno hned prozradit!
Pro start na turnaji je nutné plnit aktuálně platné podmínky opatření proti šíření COVID.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | VK Lvi Praha - C | Vojtěch Hejnák (VK Lvi Praha) | Jan Pánek (VK Lvi Praha) | 100 | |
2 | VK Lvi Praha - B | Jonáš Dvořák (VK Lvi Praha) | Elias Hamouz (VK Lvi Praha) | 98 | |
3 | Branik | Filip Lébl (TJ ABC Braník) | Eliška Marvalová (TJ ABC Braník) | Šimon Seidl (TJ Orion Praha) | 98 |
4 | Hvězdičky | Nela Glogarová (TJ Orion Praha) | Zuzana Bellová (TJ ABC Braník) | Ondřej Václavík (TJ Orion Praha) | 96 |
5 | Zombíci | David Oliver Dvořák (SK Kometa Praha) | Daniel Marek (SK Kometa Praha) | 94 | |
6 | Radotín B | Viola Mužíková (VK Lvi Praha) | Evelína Chromovská (Radotínský sportovní klub) | 92 | |
7 | Radotín A | David Smolaga (Radotínský sportovní klub) | Jan Opletal (Radotínský sportovní klub) | 91 | |
8 | Prosek - Líbeznice B | Sarah Amorim (SK Kometa Praha) | Adam Petaut (BVŠP) | 90 | |
9 | Pečky | Emily Bennett (TJ Spartak Pečky) | Anežka Kuprová (TJ Spartak Pečky) | 88 | |
10 | Prosek - Líbeznice A | Nelly Brůnová (SK Kometa Praha) | Anna Pšeničková (SK Kometa Praha) | 86 | |
11 | BVK Nymburské Bomby | Jasmína Eva Malovcová (BVK BOMBY) | Eliška Marková (BVK BOMBY) | 84 | |
12 | Meteor B | Lukáš Kubla (SK Meteor Praha) | Rostislav Kupka (SK Meteor Praha) | 83 | |
13 | Lemurky | Tereza Davidová (SK Kometa Praha) | Lucie Koberová (SK Kometa Praha) | 82 | |
14 | Meteor A | Barbora Egerová (SK Meteor Praha) | Johana Hošková (SK Meteor Praha) | Adéla Kazdová (SK Meteor Praha) | 81 |
15 | Upíři | Amálie Krobová (SK Kometa Praha) | Šimon Šíp (SK Kometa Praha) | 80 | |
16 | Lištičky | Inés Lasso Alvear (SK Kometa Praha) | Julie Hajná (SK Kometa Praha) | Zuzana Nitschová (SK Kometa Praha) | 79 |
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | VK Lvi Praha - D | Roman Kováč (VK Lvi Praha) | Marek Lukáš (VK Lvi Praha) | 88 | |
2 | Nevzdáme to! | Tomáš Vorel (TJ Sokol Praha Vršovice) | Simona Neuwirthová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Zhou Chenan (TJ Sokol Praha Vršovice) | 86 |
3 | Prosek - Líbeznice C | Jaroslav Holý (SK Prosek Praha) | David Oudes (SK Prosek Praha) | 84 | |
4 | VK Lvi Praha - A | Sára Osladilová (VK Lvi Praha) | Julie Votočková (VK Lvi Praha) | 82 | |
5 | Střešovice | Maria Grapá (TJ Tatran Střešovice) | Viktorie Nosková (TJ Tatran Střešovice) | 81 | |
6 | Levhartice | Denisa Vonavková (SK Kometa Praha) | Anna Meindlová (SK Kometa Praha) | 80 | |
7 | Orion A+V | Anna Hanzlíková (TJ Orion Praha) | Viktorie Krystlová (TJ Orion Praha) | 79 | |
8 | Motýlci že Šutky | Anna Rödigová (SK Kometa Praha) | Jolana Hrochová (SK Kometa Praha) | Ladislav Šandl (SK Kometa Praha) | 78 |
9 | Duchové | Jan Rasocha (SK Kometa Praha) | Jakub Zábranský (SK Kometa Praha) | 76 | |
10 | Meteor C | Sára Rudová (SK Meteor Praha) | Emma Viola Bertová (SK Meteor Praha) | 74 | |
11 | VK Lvi Praha - E | Josef Kováč (VK Lvi Praha) | Filip Joniak (VK Lvi Praha) | 72 | |
12 | Andělé a čerti | Anděla Marie Klabíková (SK Kometa Praha) | Markéta Matulová (SK Kometa Praha) | 71 |