18.12.2021 09:00 - 18.12.2021 16:00
Registrace: 01.11.2021 10:00 - 16.12.2021 23:00
Barevný minivolejbal - dlouhodobá soutěž
Místo: Sportovní areál HAMR-Štěrboholy, U školy 430, Praha, 11000Série minivolejbalových turnajů pokračuje 3.turnajem!
Jsi v barvě ČERVENÁ, to znamená že jsi narozen/a 1.7.2011 nebo později.
Jsi registrovaným členem ČVS a máš zaplacený licenční příspěvek na letošní soutěžní sezónu 2021/2022.
Pokud máš kamaráda/kamarádku ve svém klubu, nebo třeba spolužáka, který by si chtěl vyzkoušet volejbal, a chtěli byste si zahrát spolu v jednom týmu, popros trenéra, ať vás přihlásí!
Jako jeden tým bojujte bok po boku na hřišti o body!
Řekni svým rodičům, ať ti pomůžou připravit si věci na zápasy (oblečení a svačinu) a ať tě v den turnaje odvezou na místo! Na hřišti budete bojovat bez trenérů a rodičů, ti k hřištím nesmí chodit, jak je popsáno v pravidlech pro chování na turnajích.
Za víkend se můžeš zúčastnit hned dvou turnajů ve dvou různých barvách pokud splňuješ věková kritéria dané barvy.
Teď pár informací k turnaji:
K registraci se dostav v 8:30 hodin s celým svým týmem abychom věděli, že tým je opravdu kompletní a abychom předešli případným zmatkům při registraci.
Co s sebou:
Sportovní oblečení a obuv, svačinu, pití, tašku na osobní věci (šatny slouží pouze pro převlékání, ne k úschově věcí), dobrou náladu
Systém:
Bude určen podle počtu přihlášených týmů a bude vyvěšen v hale, případně na webu
Každý účastník dostane odznak podle barvy, kterou hraje a… no, nechte se překvapit. Nemůžeme Vám všechno hned prozradit!
Pro start na turnaji je nutné plnit aktuálně platné podmínky opatření proti šíření COVID.
# | Název týmu | Hráč 1 | Hráč 2 | Hráč 3 | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vršovice | Alžběta Zíková (TJ Sokol Praha Vršovice) | Linda Geroldová (TJ Sokol Praha Vršovice) | 100 | |
2 | BOMBY E | Barbora Viščorová (BVK BOMBY) | Magdaléna Mašinská (BVK BOMBY) | Ines Da Silva (BVK BOMBY) | 98 |
3 | Branik A | Vojtěch Beneš (TJ ABC Braník) | Marek Thomayer (TJ ABC Braník) | 96 | |
4 | BVK BOMBY A | Antonín Hugo Dvořák (BVK BOMBY) | Oliver Mihálik (TJ ABC Braník) | 94 | |
5 | Branik | Matěj Seidl (TJ Orion Praha) | Klára Keslová (TJ ABC Braník) | 92 | |
6 | VK Lvi Praha - B | Alžběta Hejnáková (VK Lvi Praha) | Adenike Dara Adenubi (VK Lvi Praha) | 90 | |
7 | Radotín | Anežka Štychová (Radotínský sportovní klub) | Laura Mužíková (VK Lvi Praha) | 88 | |
8 | Mělník | Adéla Naimannová (TJ EME Mělník) | Andrea Kratochvílová (TJ EME Mělník) | 86 | |
9 | BOMBY B | Mikuláš Fábin (BVK BOMBY) | Mark Sekulic (BVK BOMBY) | 84 | |
10 | Vršovické skokanky | Veronika Zykanová (TJ Sokol Praha Vršovice) | Ema Jelínková (TJ Sokol Praha Vršovice) | 82 | |
11 | VK Lvi Praha - A | Patrik Netolický (VK Lvi Praha) | Adam Sebastian Mach (VK Lvi Praha) | 80 | |
12 | Orion AliDáMa | Martina Malá (TJ Orion Praha) | Darina Janotová (TJ Orion Praha) | Alice Kalfinova (TJ Orion Praha) | 78 |
13 | BOMBY C | Marie Sedlatá (BVK BOMBY) | Barbora Nováková (BVK BOMBY) | 76 | |
14 | Plameňáci | Amélie Hajná (SK Kometa Praha) | Veronika Bohuňovská (SK Kometa Praha) | 74 | |
15 | Nejlepší sport | Daniel Repeckyj (SK Kometa Praha) | Jakub Marek (SK Kometa Praha) | 72 | |
16 | Bedrock Glumové | Ondřej Fošenbauer (SK Kometa Praha) | Ondřej Veselý (SK Kometa Praha) | Sebastian Nerad (SK Kometa Praha) | 70 |
17 | Prosek - Líbeznice | Aneta Fröhlichová (SK Kometa Praha) | Stanislav Holý (SK Prosek Praha) | 68 | |
18 | Střešovice A | Lucie Bydžovská (TJ Tatran Střešovice) | Michaela Indrová (TJ Tatran Střešovice) | Kristýna Blažková (TJ Tatran Střešovice) | 66 |